RéVive

ReBuild your skin. From the inside, out.

RéVive formulas unlock the power of Bio-Renewal Technology, a cutting-edge science, which visibly transforms & renews, restoring skin to a younger, healthier, more supple version of itself.

Dr. Gregory Brown, a noted plastic and reconstructive surgeon, spent years researching a healing process for burn victims. Years later, he applied that same Nobel Prize-winning technology to find a “solution” for anti aging, patenting the process at the time.

And RéVive was born.

 • 70.00 

  Raminantis tonikas, kuris puikiai paruošia odą tolesniam kitų RéVive produktų poveikiui. Norint pasiekti dar geresnių rezultatų, rekomenduojama naudoti su dieniniais ar naktiniais kremais, serumais ir pan., prekės ženklo asortimente.

  __________________________________________________________

  Успокаивающий тоник, который идеально подготавливает кожу к дальнейшему воздействию других продуктов RéVive. Рекомендуется использовать с дневными или ночными кремами, сыворотками и т. д. продукты в ассортименте бренда для достижения еще лучших результатов.

   

 • 80.00 

  Prabangus odos valiklis, kuris ne tik nuvalo odą, bet ir palieka ją spindinčią bei atnaujintą.

  __________________________________________________________

  Роскошное очищающее средство для кожи, которое не только очищает кожу, но и делает ее сияющей и обновленной.

 • 30.00 

  Aukščiausia greito paėmimo kaukė akimirksniu sugriežtinanti ir pašalinanti smakrą, žandikaulį ir kaklą, kad būtų liekninamasis poveikis. Ši kontūrinė kelių peptidų kaukė saugiai apgaubia žandikaulį, kad padėtų formuoti, tonizuoti, kaklo ir veido odai atrodyti stangresnė, stangresnė ir jaunatviškesnė. Sukurti koncentruoti mūsų firminių biologinio atsinaujinimo ir biologiškai stangrinančių peptidų kiekiai, kontūrinis peptidų kompleksas ir hialurono rūgštis, šie labai aktyvūs ingredientai įsigeria į odą ir laikui bėgant prasiskverbia, kad atnaujintų, išlygintų ir drėkintų – pagerina odos elastingumą ir mažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

 • 30.00 

  Ši vėsinanti hidrogelinė paakių kaukė apgaubia paakių kontūrą, iš karto padeda sumažinti paburkimą, pašviesina odą ir atgaivina pavargusias akis. Šioje kaukėje gausu koncentruotų mums būdingų biologinio atsinaujinimo ir biologiškai stangrinančių baltymų, ši kaukė įsiskverbia į odą ir greitai atjaunina, akivaizdžiai išryškina smulkias linijas, raukšles ir varnų pėdas. Kaukė, turinti rudųjų jūros dumblių ir niacinamido, padeda greitai pamaitinti ir drėkinti, pagerindama odos tonusą ir tekstūrą.

 • 180.00 

  Sumaišius vieną lašą šio unikalaus laiką taupančio papildo su drėkinamuoju kremu, sustiprinama odos apsauga nuo aplinkos veiksnių, o biologinis atsinaujinimo baltymas padeda atnaujinti odą. Aplinkos agresoriai, tokie kaip tarša, infraraudonieji spinduliai, dūmai ir mėlynos šviesos bangos, gali pažeisti odą. Šis stebuklingas stiprintuvas buvo sukurtas naudojant ingredientus, kurie saugo nuo aplinkos agresorių ir pagerina pažeistos odos išvaizdą.

 • 155.00 

  Bring the spa experience home with this tri-head roller made of cooling Zamac. The versatile roller is designed to gently massage the face, neck, eyes, shoulders and décolletage.