Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Pirkėjas neturi teisės grąžinti kokybiškų prekių, kuriomis jau naudojosi, atplėšė pakuotę, ir/ar prekė nebeturi visos komplektacijos.

Siekiant dėl aukščiau neįvardintų priežasčių grąžinti prekes, prašome per 14 dienų nuo prekės įsigijimo kreiptis el.p. , nurodyti esmingą grąžinimo priežastį, pirkimo datą ir užsakymo numerį, atsiųsti įsigytos prekės nuotrauką.

Pardavėjas turi teisę nepriimti prekių vadovaujantis galiojančiais teisės aktais.

UAB Amberwell įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms. Pinigai negrąžinami už tas prekes, kurios buvo pirktos ne iš amberwell.lt, arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį. Prekės gali būti grąžintos pardavėjui, jeigu nepažeidėte gamintojo pakuotės. Jūs turite atsiųsti el. pranešimą adresu info@amberwell.lt arba susisiekti nurodytais telefonais +37069082283. Pranešime privalu nurodyti sąskaitos numerį, prekės pavadinimą, kiekį. Būtina naudotis kurjerių tarnybos arba paštomatų paslaugomis.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Visas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo apmokėjimo, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais reglamentuota tvarka.

Grąžinamos prekės turi būti:

  • nepraradusios prekinės išvaizdos;
  • nesugadintos;
  • nepanaudotos;
  • nenuplėštomis etiketėmis;
  • nekokybiškos, neatitinkančios nurodytai informacijai ant etiketės;
  • su prekių įsigijimą patvirtinančiais dokumentais;

Prekės negali būti grąžinamos, jeigu jos buvo sugadintos netinkamai saugojant.

Prieš grąžinant prekes, būtina gauti prekių grąžinimo patvirtinimą. Gavus prekių grąžinimo patvirtinimą, prekes galima:

  • siųsti LPexpress arba Omniva paštomatais
  • siųsti kurjerių tarnybomis

Su prekių grąžinimu susijusias išlaidas sumoka pirkėjas. Pinigus už grąžintas prekes, jeigu jos atitinka ankščiau išvardintus reikalavimus, pervesime į nurodyto banko sąskaitą per kelias dienas nuo prekių gavimo.