Privatumo politika

Šis privatumo politikos aprašas reglamentuoja elektroninės parduotuvės www.amberwell.lt kliento pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas

Jums įsigijus prekę www.amberwell.lt elektroninėje parduotuvėje, mes ir jūs sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, kurios įgyvendinimui reikalinga minimali informacija apie jus: vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas ir, pasirinkus pristatymą į namus, adresas.

Jeigu apsipirkdami pas mus pasirenkate susikurti paskyrą, mes saugome visą su jūsų pirkimais susijusią istoriją. Tokiu būdu pagreitiname jūsų ateities apsipirkimus, nes jums nebereikia suvesti savo asmens duomenų dar kartą.

Į šiuos duomenis gali būti įtrauktas jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tam tikruose mūsų svetainės puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Mūsų renkami asmens duomenys yra naudojami išskirtinai šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams.

Mes teikdami jums paslaugas galime rinkti, kaupti ir naudoti jūsų asmens duomenis:

  • tam, kad suteiktume Jums galimybę naudotis mūsų Interneto svetaine ir teikiamomis paslaugomis;
  • sutarties su Jumis sudarymui ir jos įgyvendinimui ;
  • naudojantis šioje Interneto svetainėje pateikiama informacija įsigytų prekių tiekimo ir pristatymo tikslais;
  • ataskaitų ir sąskaitų-faktūrų išrašymo ir siuntimo Jums tikslais;
  • įsiskolinimų valdymui ir siekiant surinkti iš Jūsų mokėjimus;
  • pranešimų siuntimui Jums, korespondencijai su Jumis;
  • marketingo tikslais.

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų.

Žinoma, duomenų perdavimas internetu iš esmės yra nesaugus. Nors mes stengiamės naudoti visas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Atsakomybė

Jūs esate atsakingi už savo slaptažodžio ir vartotojo duomenų konfidencialumą ir už bet kuriuos veiksmus (duomenų perdavimą, pateiktus užsakymus ar kt.), kurie mūsų interneto svetainėje atliekami prisijungus naudojant Jūsų prisijungimo duomenis. Jūs negalite atskleisti savo slaptažodžio tretiems asmenims. Jei mūsų interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie interneto svetainės naudodamasis Jūsų prisijungimo duomenimis, mes traktuojame, kad prisijungėte Jūs.

Jūs esate atsakingas, kad Jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite mus informuoti. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų apie duomenų pasikeitimus.

Slapukai (angl. cookies)

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.

Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, ne jus patį. Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu.

Kam mes naudojame slapukus?

Tiek mes, tiek visos internetinės parduotuvės  slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis. Naudodamiesi mūsų parduotuve jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika.Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų įrenginyje, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

Asmens duomenų saugojimas

Jūsų asmens duomenys elektroninių paslaugų suteikimo tikslais bus saugomi, kol būsite registruotas elektroninių paslaugų vartotojas ir 10 metų nuo paskutinės paslaugos suteikimo.