Pristatymas

PRISTATYMO BŪDAI

Siuntų terminalai LP Express, Omniva, DPD

Pristatymo kaina: 3 EUR. Perkant už 50 EUR ir daugiau, pristatymas nemokamas;
Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos.
Papildoma informacija: Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos nepriimkite ir tai pažymėkite siuntos važtaražtyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, bus laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Siuntų terminalai LP Express, Omniva, DPD į kitas ES šalis

Pristatymo kaina: 4-6 EUR
Pristatymo laikas: 3-5 darbo dienos.
Papildomas informacija: Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos nepriimkite ir tai pažymėkite siuntos važtaražtyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, bus laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Atsiimkite nemokamai Vilniuje

Didžioji g. 14, Vilnius

Darbo laikas: I-V 9:00-19:00

Kilus klausimams kreipkitės:

el. paštu: info@amberwell.lt

telefonu: +370 69082283

PRISTATYMO TAISYKLĖS

Užsakymai išsiunčiami darbo dienomis, pirmadieniais-penktadieniais. Užsakymai pristatomi pagal šioje svetainėje nurodytas prekių pristatymo sąlygas. Apie siuntinio įdėjimą į paštomatą informuos siuntų bendrovė gavėjo nurodytais kontaktais, kuriuos perduosime siuntimų bendrovei pristatymo paslaugai suteikti.

Užsakymas bus pristatytas per 1-3 darbo dienas, tačiau gali užtrukti dėl siuntimų bendrovės apkrovos švenčių dienomis ar dėl kitų nuo mūsų nepriklausančių priežasčių. Jeigu siuntinio negavote per protingą laiką, kreipkitės el.paštu  nurodykite negauto užsakymo numerį.

Mes įsipareigojame kokybiškai supakuoti siuntinius, bet negalime prisiimti atsakomybės už tai kas jiems atsitinka siuntimo metu, o taip pat už dingusius siuntinius. Atsiimdami siuntinį apžiūrėkite ir įsitikinkite, kad jis nebuvo atplėštas, o kosmetikos pakuotė nesugadinta, neatidaryta. Jei taip visgi nutiktų, atsiųskite pažeistos pakuotės nuotrauką ir parašykite užsakymo numerį elektroniniu paštu info@amberwell.lt