Grožio aksesuarai

Filters
Done
 • 49.00 

  Patirkite stangresnę ir glotnesnę odą naudodami šį precizišką mikroadatų volelį, sukurtą saugiai naudoti namuose!

  Sukurtas iš 9 diskų, kuriuose yra 60 itin aštrių titano adatų – iš viso 540 mikrospygliukų – „MicroSkin Roller“ švelniai nušveičia negyvą odą ir odos paviršiaus užsikimšimus, efektyviai skatindamas ląstelių aprūpinimą deguonimi ir optimalų ląstelių atsinaujinimą. Leisdamas produktui geriau įsiskverbti, mikroadata su MicroSkin Roller pagerina veikliųjų medžiagų infuziją ir stangrią odos spalvą. Naudojant tik 2–3 kartus per savaitę, oda tampa švelnesnė ir atrodo akivaizdžiai skaistesnė;

  Netobulumai pamažu išnyksta, kad būtų gaivesnis, švytintis spindesys.

  PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:
  – Veiksmingai nušveičia negyvas odos ląsteles ir sulaikytus toksinus
  – Pagerina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą
  – Palaiko natūralų odos atjauninimą ir atsinaujinimą
  – Padeda sumažinti odos dėmes ir išsiplėtusias poras
  – Suteikia skaistesnę, skaistesnę ir gaivesnę veido spalvą
  – Tinkamai prižiūrint, galima naudoti daugiau nei 15 programų

  KAIP NAUDOTI:
  1. „MicroSkin Roller“ valymas: papildomai atsargumo sumetimais prieš naudodami dezinfekuokite „MicroSkin“ volelį. Pavyzdžiui, volelį galite mirkyti alkoholyje (nuo 75° iki 90°) arba vandenyje, pašildytame bent iki 75° Celsijaus 5–7 minutes. Kosmetologė Katerina Stankūnė rekomenduoja purkšti Cutasept dezinfekciniu skysčiu.

  2. Odos valymas: tinkamai nuvalykite odą valikliu

  3. Pirmas aktyvinimas: užtepkite vieną Booster Serum perliuką ant veido ir bet kurios tikslinės vietos. Prieš tęsdami, visada palaukite 60 sekundžių („lipni minutė“), kad produktas šiek tiek įsigertų.

  4. Žvaigždės formos tepimas: užtepkite „MicroSkin“ volelį ant veido arba bet kurios tikslinės zonos, kurioje buvo užteptas „Booster“ serumas. Šiek tiek paspauskite ant odos ir braukite kiekvieną zoną horizontaliai (2–3 kartus). Tada pakartokite vertikaliu judesiu 2 ar 3 kartus. Užbaikite įstrižais judesiais 2 ar 3 kartus. Tarp kiekvieno krypties keitimo pakelkite volą. Įsitikinkite, kad bet koks spaudimas yra patogus. Sunkiau pasiekiamose vietose galite švelniai paskleisti odą pirštais, kol sukasi.

  5. Antrasis aktyvinimas: užtepkite savo serumą ant veido ar bet kurios tikslinės zonos, kad pamaitintumėte ir papildytumėte.

  Užbaikite savo odos priežiūros ritualą naudodami savo odos priežiūros užbaigimo priemonę, kad gautumėte visapusišką apsaugą nuo taršos ir matinį paviršių.

  0,3 mm mikro adatos prasiskverbia tik į viršutinį odos sluoksnį (raginį sluoksnį);

  patirtis yra neskausminga ir prabangiai patogi.

  Prieš naudodami atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją ir atsargumo priemones.