MARGY’S Imask Pure – veido kaukė su kolagenu

61.00 

Unikali stangrinanti veido kaukė kokoso skaidulų pagrindu su jūriniu kolagenu ir pantenoliu intensyviai drėkins, pripildys švytėjimo, stangrins ir šviesins odą. Išskirtinė formulė atkurs kolageno sintezę ir pagerins odos tekstūrą nuo pirmo naudojimo.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, kaukę rekomenduojama naudoti kelis kartus per savaitę.

Kaukė skirta 1 naudojimui.

Į rinkinį įeina: valomoji servetėlė makiažui nuvalyti, suvilgyta piene su azulenu ir veido kaukė kokoso pluošto pagrindu. Rinkinys skirtas vienkartiniam naudojimui. Jokių gyvulinių žaliavų, be parabenų ir mineralinio aliejaus.

Nuvalykite odą pieneliu suvilgyta šluoste, kuri yra komplekte. Užtepkite kaukę ant veido ir palikite ne ilgiau kaip 20 minučių. Kaukė neturi burnos angos, kad lūpos gautų reikiamą maitinimą. Patogu pasiimti su savimi į įvairaus pobūdžio keliones. Likite graži bet kokioje situacijoje!

Ingredientai:

AQUA/WATER, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-40, HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SORBITOL, CHLORPHENESIN, PANTHENOL, DISODIUM EDTA, BUTETH-3, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHNOL SULFONATE, SODIUM HYALURONATE, JUNIPERUS COMMUNIS FRUIT EXTRACT, AMYRIS BALSAMIFERA BARK OIL.

Description

Description:

A unique facial firming mask based on coconut fibers with marine collagen and panthenol to intensely moisturize, fill with radiance, tighten and lighten the skin.

The exclusive formula restores collagen synthesis and improves skin texture from the first application.

For best results, it is recommended to use the mask several times a week.

The mask is designed for 1 application.

Brand: MARGY’S MONTE CARLO

MARGY'S Imask Pure - veido kaukė su kolagenu

61.00