GLOMEDIC + Aqua Peptide Charcoal Modeling giliai valanti kaukė 1000g

25.00 

„Charcoal Modeling Mask“ yra giliai valanti kaukė, pasižyminti stipriu detoksikuojančiu poveikiu. Natūralios kilmės mineralų ir anglies miltelių kompleksas sukelia stiprų sinergetinį poveikį, giliai išvalydamas užsikimšusias poras, turinčias baktericidinį ir priešuždegiminį poveikį, išlygindamas odos struktūrą ir sumažindamas poras. Ingredientai, skirti odos priežiūrai, ir augalų ekstraktai intensyviai drėkina ir ramina odą, neleisdami jai luptis ir dirginti. Kaukė puikiai sumažina poras ir pašalina „inkštirus“, suteikia odai idealios švaros ir gaivumo pojūtį.

Ingridientai: Maltodekstrinas, diatomito žemė, Zea Mays (kukurūzų) krakmolas, gliukozė, alginas, kalcio sulfatas, tetrasonio pirofosfatas, natrio benzoatas, fenoksietanolis, šilko amino rūgštys, vario tripeptidas-1, hidrolizuotas kolagenas, medžio anglies milteliai, glikrakraktas (Glicyrra), alantoinas, dikalio glicirizatas, perfumas.

Kaip naudoti: Alginato kaukės milteliai turi būti praskiesti kambario temperatūros vandeniu (25 ml miltelių – 25 ml vandens). Kaukę tepkite ant odos (3-5 mm sluoksniu), bet neuždenkite šnervių. Kaukę nuimkite po 20 min., nuimdami nuo smakro iki kaktos.

Pakuotė – 1000g – skirta naudoti grožio salonuose ir namuose, šios pakuotės pakanka maždaug 40 kartų.

Description

„Vitaminų komplekso“ GLOMEDIC kaukės padeda pagerinti odos spalvą, padidinti odos elastingumą ir pagerinti odos tonusą. Pagerina odos atstatymą ir regeneraciją. Sumažina laisvųjų radikalų žalą. Akivaizdžiai sumažina raukšles. GLOMEDIC kaukės yra pagrįstos novatoriška technologija, kai ingredientai susmulkinami į ultramikroskopinius gabalėlius, kad jie akimirksniu galėtų prasiskverbti giliai į odą. Veikliosios medžiagos gali pasiekti dermos sluoksnį, todėl GlOMEDIC kaukės yra 10 kartų efektyvesnės nei kitos kaukės.

GLOMEDIC + Aqua Peptide Charcoal Modeling giliai valanti kaukė 1000g

25.00