SUTRA

THE ROOT TO HEALTHY HAIR

The beginning of your healthy hair journey starts here.

Born out of love for the wondrous world of hair, our tools are designed to be safe and effective featuring Healthy Heat, Infrared and Ionic technologies. Our hair care takes things one step further with Heat Guard®. A specifically formulated collection developed to protect your hair from heat styling and damage.

Enjoy the benefits of styling your hair while improving it’s health no matter where you are in your hair journey.

Filters
Done
 • 149.00 

  Lengva konstrukcija, Keturi karščio nustatymai, Jonų technologija, 1 600 W variklis, 9 pėdų laidas, Į komplektą įeina išmanusis slankusis reguliatorius, Į komplektą įeina 2 oro nukreipimo antgaliai ir 1 difuzorius, Vėsaus / karšto oro mygtukas temperatūrai keisti, Apsaugos nuo perkaitimo funkcija.

  Jonų technologija skleidžia milijonus neigiamų jonų, kurie vandenyje suskaido teigiamo krūvio molekules, taip greičiau išgarinant vandenį iš šlapių plaukų. Šis procesas padeda izoliuoti kutikules, todėl plaukai tampa žvilgantys ir sveiki. Plaukų džiovintuvas yra lengvas, aptakus ir ergonomiškai subalansuotas, kad būtų paprasta naudoti. Jis puikiai tinka visiems, norintiems 45 proc. sutrumpinti plaukų džiovinimo laiką. Lengvas plaukų džiovintuvas su jonų technologija padeda išsaugoti plaukų vientisumą. Jonų technologija suglotnina pasišiaušusius plaukus ir džiovina juos greitai bei efektyviai, nedarydamas žalos, kurią daro karšti prietaisai. Neigiami jonai generuojami oro srautu, kuris dėl karšto sauso oro trinties sumažina teigiamą statinį krūvį. Padeda izoliuoti kutikulę, taigi sausi plaukai yra glotnūs ir šilko švelnumo.

  NAUDOJIMAS:

  Rinkitės iš 4 karščio nustatymų ir 3 greičių. Naudokite difuzorių, kad natūralios garbanos ir bangos būtų dar gražesnės. Naudokite oro nukreipimo antgalius, kad tikslingai nukreiptumėte karštį ir neišpūstumėte kutikulės. Oro įtraukimo groteles galima nuimti, jas reikia dažnai valyti, kad nesviltų.

 • 149.00 

  Plaukų džiovintuvo „Sutra BD2“ viduje sumontuotas lengvas variklis su šepetėliais, kuris yra itin tylus ir pučia stiprų maksimalaus karščio oro srautą. Be to, „BD2“ turi keraminę korinę ritę, kurioje įdiegta infraraudonųjų spindulių technologija ir kuri greitai įkaista, tolygiai ir švelniai džiovina plaukus iš vidaus, apsaugodama nuo pernelyg didelio pažeidimo.

  2 000–2 100 W, Itin lengvas AC variklis, Trys reguliuojami karščio nustatymai, Du greičio nustatymai su „Cool Shot“ funkcija, Infraraudonųjų spindulių galia, 2,7 m laidas, Saugus visiems

 • 89.00 

  Taupykite laiką su „Sutra Professional Blowout Brush“, vienu metu tiesindami ir džiovindami plaukus! Šis lengvas šepetys turi patogią rankeną, kad plaukų formavimas būtų visiškai lengvas, o trijų greičių nustatymai užtikrina tai, ko Jums reikia.

  1 000 W DC variklis padidina apimtį. Jonų kaitinimo technologija padeda greitai ir saugiai suformuoti plaukus, išvengiant pažeidimo karščiu bei pasišiaušusių plaukų. Sujungia plaukų formavimo privalumus, kuriais pasižymi džiovintuvas ir įkaistantis plaukų formavimo šepetys. 2 colių modelis puikiai tinka trumpesnių ir vidutinio ilgio šukuosenų formavimui. Dėl lengvos ergonomiškos konstrukcijos, pabrėžiančios funkcionalumą vartotojui, visiems lengva laikyti ir naudoti šį orą pučiantį šepetį. Trys greičio nustatymai, įjungiami aptakiu ratuku, esančiu šepečio pagrinde, leidžia Jums formuoti plaukus taip, kaip esate įpratę. Nesvarbu, ar norite greitai sutvarkyti plaukus, ar skirti laiko ilgesniam formavimui, puikiai tinkantį greičio nustatymą įjungsite vos vienu spustelėjimu. Patogi rankena sukurta taip, kad būtų lengva naudoti, pasižyminti specialia, Jūsų plaštakai pritaikyta konstrukcija. Kampuotas rankenos vidurys padeda užtikrinti, kad šepetys tiks Jums taip kaip pirštinė.

  NAUDOJIMAS:

  Pasirinkite pageidaujamą šepečio greičio nustatymą. Šepečiui įkaitus, šukuokite plaukų sruogas nuo šaknų iki galiukų.

 • 109.00 

  Plaukų formavimo ateitis. „Styling Wand“ suformuoja jokių rūpesčių nekeliančias, ilgai išliekančias šukuosenas!

  Su „Sutros“ prietaisu „Styling Wand“ sukurkite ryškias elastingas garbanas ar bangas be jokių išsipešiojimų! Šis ergonomiškos konstrukcijos prietaisas turi keturis karščio nustatymus, kad sukurtų tobulą įvaizdį nežalojant karščiu. Turmalino plokštelės ir joninė infraraudonųjų spindulių technologija apsaugo nuo pažeidimų karščiu ir nepalieka išsipešiojusių plaukų. „Sutros“ banguojančių plaukų formavimo prietaisas „Styling Wand“ – populiariausias prietaisas, kuriame naudojamas joninis infraraudonųjų spindulių karštis ir turmalino plokštelės. Šis ergonomiškas prietaisas, aprūpintas reguliuojamais karščio nustatymais ir naudotojui draugiškomis konstrukcinėmis savybėmis, yra raktas į puikiai suformuotas garbanas ir gyvybingas plaukų bangas be jokių išsipešusių plaukų! Aukščiausios kokybės turmalino slankiosios plokštelės švelniai ir tolygiai kaitina plaukus, jų neužkabindamos ir netraukdamos. Turmalino plokštelės ir joninė infraraudonųjų spindulių karščio technologija užtikrina kiek įmanoma švelnesnį plaukų formavimą, kad neliktų išsipešiojimų, o plaukai labiau žvilgėtų. Temperatūros nustatymai visų tipų plaukams! Nesvarbu, ar Jūsų plaukai stori, ar ploni, su šiuo prietaisu nustatysite jiems tinkamą temperatūrą. Kaskart nustačius tinkamą temperatūrą, Jūsų plaukai bus sveikesni nei kada nors anksčiau! SAVYBĖS: Slankiosios turmalino plokštelės. Keturi reguliuojami karščio nustatymai iki 230 °C, temperatūros nustatymai: 160 °C, 180 °C, 200 °C ir 230 °C. Ilgesni šalto antgalio kraštai: prietaiso gale esantys pailginti vėsaus antgalio kraštai skirti pagerinti automatinio išjungimo po 60 minučių naudojimą ir saugumą: nesvarbu, ar skubate, ar tiesiog pamiršote išjungti plaukų tiesinimo šepetį – kad išvengtumėte nelaimių ar nelaimingų atsitikimų, įdiegėme automatinę išsijungimo po 60 minučių funkciją. 9 pėdų ilgio profesionaliam naudojimui skirtas laidas: itin ilgas profesionaliam naudojimui skirtas laidas. 9 pėdų maitinimo laidas yra saugus ir paprastai naudojamas.

  Lengva naudoti: dėl ergonomiškos konstrukcijos plaukų formavimas tampa itin nesudėtingu. Glotnesnės garbanos: sukurtas taip, kad garbanos būtų ryškesnės ir ilgiau išliktų. Suimkite ir traukite: traukite 2 colių pločio plaukų sruogą per prietaisą, pradedant nuo viršaus. Sukite prietaisą: sukite prietaisą pilno apskritimo judesiu, prilaikydami už šalto antgalio krašto. Slinkite žemyn: nedideliu kampu pakreiptą prietaisą slinkite žemyn, laikydami už šalto antgalio krašto.