Valomųjų kaukių rinkinys Carbon Glacé – 5 vnt.

29.00 

Valomųjų kaukių rinkinys Carbon Glacé (Dėžutėje 5 kaukės)

Šalina nešvarumus ir efektyviai valo odą.

Valomoji kaukė „Carbone Glacé“ valo odą giliai, nepažeidžiant jos. Kadangi oda nepakelia patirto streso, susidūrusi su agresyviais produktais, ji gamina dar daugiau riebalų ir priemaišų. Su šia natūralia valomąja kauke „Carbone Glacé“ nėra jokios rizikos. Daugiafunkciame serume yra sutraukiančios jėgos hamamelio. Kaukė padeda pašalinti toksinus ir sutraukia odos poras, apgaubia švelnumu. Galiausiai oda kvėpuoja. Ir jūs taip pat.

Pagaminta Prancūzijoje, „Carbone Glacé“ yra natūrali juoda kaukė, pagaminta iš augalinio celiuliozės pluošto. Medžiaga, suteikianti neįtikėtiną antrosios odos efektą, kuris jums patiks. Be to, kad biologiškai skaidoma ji yra tikrai veiksminga, sukelia švelnumo ir gaivumo pojūtį

Kaip naudoti „Carbone Glacé“ lakštinę veido kaukę:

Kartą ar du per savaitę arba pasirodžius nešvarumams:

 • Pašalinkite visą makiažą ir nuplaukite veidą.
 • Išimkite „Exception Rosée“ kaukę.
 • Išskleiskite ir uždėkite ant veido. Venkite akių srities.

 

Trumpam naudojimui: dėl intensyvios koncentracijos serume, 10 minučių pakanka, kad būtų galima pamatyti veido kaukės „Carbone Glacé“ poveikį. Labai gerai, kai skubate arba neturite pakankamai laiko ryte.

Kai galite mėgautis veido ritualais, neskubant: palikite kaukę 20 ar daugiau minučių, jei norite dar geresnių rezultatų. Nesijaudinkite, nes joje yra tiek daug serumo, kaukė neišdžiūna ir išlieka labai patogi. Nuimkite kaukę ir švelniai masažuokite veidą, kad produkto perteklius prasiskverbtų į Jūsų veido odą.

Description

Kaip naudoti

Kartą ar du per savaitę arba kai atsiranda netobulumas:

 • Pašalinkite visą makiažą ir nuvalykite veidą.
 • Švelniai nuimkite Carbone Glacé veido kaukę nuo nešvarumų.
 • Išskleiskite ir užtepkite ant veido. Įsitikinkite, kad gerbiate akių, nosies ir burnos vietas.
 • Užmerkite akis ir atvėsinkite nuo šios gaivios kaukės.
 • Trumpam naudojimui: dėl intensyvios koncentracijos serume Carbone Glacé veido kaukės poveikiui stebėti pakanka 10 minučių. Puiku, kai skubate arba neturite pakankamai laiko ryte.
 • Jei norite naudoti ilgą laiką: palikite kaukę 20 minučių ar ilgiau, jei norite dar geresnių rezultatų. Nesijaudinkite, nes joje tiek daug serumo, kaukė nesausina ir išlieka labai patogi. Įkelkite mėgstamą serialą „Netflix“ ir mėgaukitės!
 • Tada nuimkite kaukę ir masažuodami veidą pasirūpinkite, kad produkto perteklius prasiskverbtų.
 • Galiausiai pabandykite surasti savo nešvarumus…. Ne, tikrai pabandyk. Negalite jų rasti? Mes žinome.

Ingridientai

Daugiafunkcinis serumas su natūraliais ingredientais

Aqua, propilenglikolis, 1,2 heksanediolis, hidroksitilceliuliozė, ksantano guma, dipotissium glicirrifizatas, natrio hialuronatas, hidrogenuotas rico aliejus, ekstraktų ekspresija, ekstraktico ekstraktico ekstraktas, hadperidin metil chalcone, malva sylvestralis extractapecocous havakų ekstraktas, hadperidin metil chalcone ACULEATUS ŠAKNŲ EKSTRAKTAS, ARNIKOS MONTANA GĖLIŲ EKSTRAKTAS, PARFUM, TRIETANOLAMINAS

Hamamelis: žinomas dėl savo sutraukiančių savybių, hamamelis sutraukia poras ir efektyviai pašalina nešvarumus. Jo kraujotaką skatinančios ir priešuždegiminės savybės malšina paraudimą ir sudirginimą, kartu kruopščiai nuvalo odą jos nepažeidžiant.

Mėlyna: apgaubia odą, suteikdama švelnumo ir komforto. Jame esančios gleivės sudaro ploną apsauginį sluoksnį ant odos paviršiaus, kuris sulaiko visą vandenį ląstelėse ir apsaugo jas nuo išsausėjimo.

Valomųjų kaukių rinkinys Carbon Glacé - 5 vnt.

29.00