Tokio Inkarami Routine – Premium Range – 500ml

280.00 

Kuo skiriasi Tokio Premium ir Tokio Platinum asortimentas?

Tokio Premium serijos privalumai yra tokie patys kaip Tokio Platinum asortimentas, į kurį dedami šilko baltymai ir kolagenas kaip valomosios sudedamosios dalys, užtikrinančios puikų drėkinimą. Jei turite plonus ir (arba) plaukus, kurie linkę greitai apsunkti ir riebaluotis, aukščiausios kokybės linija nebus geriausias pasirinkimas, nes papildomas drėkinimas juos apsunkins greičiau nei Tokio Platinum linija. Priešingai, jei jūsų plaukams tikrai trūksta drėgmės, Tokio Premium asortimentas bus geriausias pasirinkimas!

-Kam?

Visiems plaukams, įjautrintiems dėl pasikartojančio šukavimo, chemiškai apdorotiems plaukams, lūžinėjantiems ir (arba) trapiems plaukams. Visas asortimentas vienodai tinka normaliems, storiems, tiesiems, banguotiems ar garbanotiems plaukams. Šis diapazonas gali būti naudojamas nepriklausomai nuo to, ar salone atlikote Tokio Inkarami gydymo protokolą, ar ne. Privalumai: Tokio Premium Treatment su neprilygstamu gėlių aromatu sudarytas iš daugybės taisančių ir drėkinančių medžiagų, kurios stiprina odeles ir palengvina šukavimą. Kartu su Premium šampūnu stipresniems plaukams.

Procedūroje taip pat yra keturių tipų keratinų (atkuriamųjų medžiagų), kurių molekulinė masė skiriasi, suteikia plaukams tvirtumo ir atkuria. Šilko, kolageno, sojos ir sezamo molekulės, esančios gydymo metu ir suskaidomos vandens, suteikia plaukams elastingumo ir drėkinimo.

Description

Tokio Inkarami Premium Routine siūlo aukščiausios kokybės gydymą plaukams.

Tinka labai sausiems, pažeistiems ir jautriems plaukams.

Sveiki ir augantys plaukai.

Tiesiai iš Japonijos produktas siūlo intensyvų atstatymą ir visapusišką gydymą, akivaizdžiai sumažindamas žalą.

Mėgaukitės puikia plaukų priežiūra.

Į rutiną įeina:

– Tokio Inkarami Premium šampūnas 500ml

– Tokio Inkarami Premium Treatment 500ml

– Tokio Inkarami Mist 100ml

Tokio Inkarami Routine – Premium Range – 500ml

280.00