SUTRA ACCELERATOR 3500 BLOW DRYER „Accelerator 3500 Blow Dryer“

149.00 

Lengva konstrukcija, Keturi karščio nustatymai, Jonų technologija, 1 600 W variklis, 9 pėdų laidas, Į komplektą įeina išmanusis slankusis reguliatorius, Į komplektą įeina 2 oro nukreipimo antgaliai ir 1 difuzorius, Vėsaus / karšto oro mygtukas temperatūrai keisti, Apsaugos nuo perkaitimo funkcija.

Jonų technologija skleidžia milijonus neigiamų jonų, kurie vandenyje suskaido teigiamo krūvio molekules, taip greičiau išgarinant vandenį iš šlapių plaukų. Šis procesas padeda izoliuoti kutikules, todėl plaukai tampa žvilgantys ir sveiki. Plaukų džiovintuvas yra lengvas, aptakus ir ergonomiškai subalansuotas, kad būtų paprasta naudoti. Jis puikiai tinka visiems, norintiems 45 proc. sutrumpinti plaukų džiovinimo laiką. Lengvas plaukų džiovintuvas su jonų technologija padeda išsaugoti plaukų vientisumą. Jonų technologija suglotnina pasišiaušusius plaukus ir džiovina juos greitai bei efektyviai, nedarydamas žalos, kurią daro karšti prietaisai. Neigiami jonai generuojami oro srautu, kuris dėl karšto sauso oro trinties sumažina teigiamą statinį krūvį. Padeda izoliuoti kutikulę, taigi sausi plaukai yra glotnūs ir šilko švelnumo.

NAUDOJIMAS:

Rinkitės iš 4 karščio nustatymų ir 3 greičių. Naudokite difuzorių, kad natūralios garbanos ir bangos būtų dar gražesnės. Naudokite oro nukreipimo antgalius, kad tikslingai nukreiptumėte karštį ir neišpūstumėte kutikulės. Oro įtraukimo groteles galima nuimti, jas reikia dažnai valyti, kad nesviltų.

Description

SUTRA ACCELERATOR 3500 BLOW DRYER „Accelerator 3500 Blow Dryer“

149.00