RARE PARIS MASK SET 4 PIECES – KAUKIŲ RINKINYS IŠ 4 DALIŲ

22.00 

Out of Stock

Rinkinyje yra 4 rūšių kaukės: valomoji, maitinanti, atstatanti ir raminanti. Formulė padeda stiprinti odos barjerą ir stangrinti odos audinius. Kaukė pagaminta iš augalinio ir ekologiško celiuliozės pluošto.

Prancūzija, 4 vnt.

Giliai drėkina, atgaivina, pažadina jos švytėjimą ir ramina odą, kai ji tampa jautri dėl išorinio poveikio, taip pat maitina, kai jaučiamas odos įtempimas ir praranda elastingumą, padeda odai atsikratyti nešvarumų ir mažina netobulumus, stiprina odos barjerą, didina komfortą, pakeičia jūsų grožio procedūras, palengvina odos priežiūrą, keičia kasdienius įpročius.

Ko daugiau nepamatysite:

Dehidratacija, švytėjimo trūkumas, nedidelis sudirginimas, paraudimas, diskomforto jausmas, tempimas, susilpnėjusi oda, komforto ir elastingumo trūkumas, užterštumas, dėmės, išsiplėtusios poros.

Apie produktą

1. Valomoji kaukė – daugiafunkcinė kaukės formulė, praturtinta raganos lazdyno ir lelijos ekstraktu, aktyviai kovoja su priemaišomis ir efektyviai valo veido odą. Tai puikus derinys, kuris, viena vertus, turi sutraukiančią galią, kita vertus, minkština odą. Šis poveikis padeda pašalinti toksinus ir sutraukia poras. Tavo oda kvėpuos.

2. Maitinamoji kaukė – daugiafunkcinė kaukės formulė, praturtinta hialurono rūgštimi ir skvalanu, intensyviai maitina odą ir gerina jos elastingumą. Šis ingredientų derinys užpildo ląsteles vandeniu, palaiko drėkinimą, ant odos paviršiaus susidaro apsauginė plėvelė. Be to, ši kaukė puikiai suminkštėja. Vandens pripildyta oda yra skaistesnė, stangresnė ir daug laimingesnė.

3. Regeneruojanti kaukė – daugiafunkcinė kaukės formulė, praturtinta keramidais bei Omega 3 ir 6, atkuria veido odą, suteikia jai sveiką ir švytinčią išvaizdą. Dėl savo apsauginių savybių oda bus apsaugota nuo išorinių poveikių, kurie sulėtina ląstelių savęs atsinaujinimą. Kovoja su pirmosiomis raukšlėmis, lygina ir stangrina odą.

4. Raminanti kaukė – daugiafunkcinė kaukės formulė, praturtinta vitamino E ir arnikos ekstraktu, ramina ir stiprina odos apsauginį barjerą. Tai idealiai tinka odos priežiūrai, kai oda patiria stresą: saulė, šalta temperatūra ar tarša dažnai gali sukelti dirginimą, paraudimą ar dilgčiojimą.

Kaip naudoti

Švelniai nuimkite kaukę iš pakuotės, ištiesinkite ją ir užtepkite ant anksčiau nuvalyto veido. Tolygiai paskirstykite kaukę lygiais judesiais, ypatingą dėmesį skirdami aplink akis esančiai sričiai ir palikite 10-20 minučių. Nuimkite kaukę ir lengvais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite likusį produktą į odą. Venkite patekimo į akis. Kaukę rekomenduojama laikyti vėsioje vietoje, vengti tiesioginio kontakto su saulės spinduliais ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Description

When to use it?
On mornings to successfully start the day, at night to relax after a stressful day, during winter or summer, on a rush or enjoying some downtime, whenever your skin needs to say stop and get a fresh start. Your lifestyle, your rules, you choose.

What are the benefits?
Deeply hydrates, invigorates the skin and wakes up its glow, soothes your skin when it becomes sensitive due to external aggressions, nourrishes the skin when it feels tight and lacks elasticity, helps the skin getting rid of impurities and reduces imperfections, strenghtens the skin barrier, boosts comfort, transforms your beauty routine, makes skincare easy, changes your daily habits.

What you won’t see anymore:
Dehydration, lack of glow, small irritations, redness, feelings of discomfort, tightness, weakened skin, lack of comfort and elasticity, impurities, spots, dilated pores.

RARE PARIS MASK SET 4 PIECES – KAUKIŲ RINKINYS IŠ 4 DALIŲ

22.00 

Neturime