Lipo Lax 100ml – riebalų deginimo terapija

200.00 

„Lipo Lax“ yra novatoriška riebalų deginimo terapija, pagrįsta lipolize, kuri paprasta ir veiksminga mažinant celiulitą ir antsvorį.

Išsiugdyti liekną figūrą be celiulito ir antsvorio yra iššūkis daugumai žmonių. Dėl sėslaus gyvenimo būdo, netinkamos mitybos ir medžiagų apykaitos sutrikimų susidaro riebalų sankaupos ir pagarsėjusi „apelsino žievelė“, todėl žmonėms sunku pasiekti idealų fizinį kūną. Šiuolaikinė farmakologija siūlo lipolitines medžiagas, galinčias hidrolizuoti riebalų sankaupas.

REZULTATAI

Pirmąją savaitę pasiekiamas 50%pasitenkinimo efekto

Antrą savaitę pasiekiamas 70% pasitenkinimo efekto

Trečią savaitę pasiekiamas 80% pasitenkinimo efekto

Ketvirta savaitė pasiekia 70% pasitenkinimo efekto

100 ml – 10 buteliukų x 10 ml

Gamintojas KORU Pharma

Description

„Lipo Lax“ poveikį skatina lipolizė – procesas, kurio metu viena triglicerolio molekulė (medžiaga, sudaranti adipocitą arba riebalų ląsteles) suskaidoma į tris riebalų rūgščių molekules ir vieną glicerolio molekulę. Šis suskaidymas įvyksta injekcijų pagalba, kurios, patekusios į riebalinį audinį, sukelia riebalų išsiskyrimą iš adipocitų. Viena iš pagrindinių nutukimo priežasčių yra lipidų sintezės perteklius virškinimo procesų metu. Tokiu atveju riebalų perteklius lieka organizme ir kaupiasi poodiniuose riebaluose tarp raumenų skaidulų ir ant kraujagyslių sienelių. Lipo Lax kovoja su šiomis nuosėdomis.

  1. Lipo Lax poveikį galima apibūdinti taip: Įvedamas į poodinį audinį, Lipo Lax padidina osmosinį slėgį ląstelėse ir suskaido riebalus į jo komponentus, dėl ko plyšta ląstelių membrana; Adipocitų skilimo produktai per pažeistą membraną patenka į limfos tekėjimą ir kraują ir išsiskiria per inkstus ir kepenis; Lipo Lax įvedimo vietoje (celiuliozės viduje) susidaro plokšti randai, kurie prisideda prie riebalinio audinio sunaikinimo.
  2.  Taikymo pranašumai: Nereikia anestezijos; Lipo Lax vartojimo procedūra yra labai paprasta ir efektyvi, patogi ir, svarbiausia, neskausminga; Lipo Lax tirpdo ir naikina riebalų ląsteles (riebalų ląstelės pašalinamos per prakaitą ir šlapimą); Lipo Lax yra veiksmingas prieš celiulitą ir dėl peptidų kiekio oda tampa elastinga ir elastinga; Greitai pašalina riebalų sankaupas kūno vietose, kurių negalima sumažinti atliekant fizinius pratimus ar dietą; Garantuoja saugų apdorojimą dėl aukščiausio žaliavų grynumo; Padidina lipolizės efektyvumą.
  3. Naudodami „Lipo Lax“ galite ištaisyti šias sritis: Smakro sritis Riebalų nuosėdos pilve, taip pat šoninės raukšlės Sumažinkite riebalinio audinio apimtį šlaunų ir kelių viduje Sumažinkite riebalinio audinio dydį pečių, nugaros ir rankų nugaroje Klubų ir sėdmenų kontūrai
  4. Lipo Lax taikymo procedūra: Procedūrą sudaro šie veiksmai: Preliminarus odos gydymas alkoholio losjonu arba chlorheksidinu Vaisto įvedimas į kūno vietą, kurioje būtina suaktyvinti lipolizę Galutinis odos gydymas antiseptiku.
  5. Rezultatai Jau po vienos lipolitinės mezoterapijos su Lipo Lax seanso galite atsikratyti nepageidaujamų vietinių riebalų sankaupų, celiulito ir suglebusios odos. Po trečio seanso pastebėsite, kad injekcijos vietos sumažėjo, vietinės riebalinio audinio sankaupos probleminėse srityse („ausys“ ant šlaunų, šonų, antrojo smakro ir kt.) Išnyko ir oda apdorotose vietose tapo lygesnis ir elastingesnis.
  6. Naudojimo rekomendacijos Prieš pradedant procedūrą, kosmetologas turėtų iš pradžių konsultuotis su pacientu, kad sužinotų apie jo ligos istoriją, nustatytų problemines sritis, atliktų pirminius matavimus, be to, įvertintų, kiek injekcijų per seansą ir kiek gydymo seansų reikia pasiekti. norimų rezultatų. Procedūra turėtų būti atliekama steriliomis sąlygomis, o tai pašalina infekcijos riziką. Plonesne vienkartine adata Lipo Lax švirkščiamas į pataisytinų vietų poodinius riebalus. Procesas nėra skausmingesnis nei bet kuri kita injekcija ir, kad būtų kuo patogiau, daugeliu atvejų naudojamas anestezijos kremas. Po injekcijų pacientas, prižiūrint gydytojui, turės pailsėti apie pusvalandį ir išgerti bent 2 litrus vandens per dieną.

Procedūrų eiga – 4-10 seansų (iki reikiamo rezultato)

Procedūrų dažnumas – 1 procedūra kas 14 dienų

Terapijos trukmėn – 3-4 mėnesiai

Lipo Lax 100ml - riebalų deginimo terapija

200.00