DUAL SIDED VELVET LUXE APPLICATOR MITT

6.00 

Dvipusė, aukštos kokybės, aksominė pirštinė-aplikatorius

Ši pirštinė yra naudojama su visais St. Tropez produktais, norint užtikrinti tolygų galutinį savaiminio įdegio rezultatą.

ST.TROPEZ yra pasaulyje pirmaujantis savaiminio įdegio odos priežiūros produktų prekės ženklas, siūlantis profesionalius produktus natūraliam kūno ir veido odos atspalviui pasiekti.

Viskas, ką reikia žinoti:

ST.TROPEZ įdegį renkasi profesionalai ir įžymybės visame pasaulyje.
Visi geriau jaučiasi įdegę, o dabar ir jūs galite ištisus metus mėgautis natūralia aukso rudumo veido oda kaip žvaigždės! ST. TROPEZ produktai veikia kaip tobula sistema, užtikrinanti natūralų ir ilgalaikį įdegį.

Kodėl verta rinktis ST.TROPEZ?

Jis nepadarys jūsų oranžinio! ST.TROPEZ savaiminio įdegio produktų sudėtyje yra žalio pigmento, kuris neutralizuoja oranžinį pigmentą, būdingą įdegiui iš buteliuko, todėl jūsų oda įgauna natūralų ir Viduržemio jūros regiono matinį įdegį.
Matote, kur dėvite gaminį! Tamsiai ruda orientacinė spalva rodo, kur užtepėte produktą.
Jis nepalieka dryžių! ST.TROPEZ įdegis yra vienos spalvos. Kai kūnas uždengtas, įdegate tolygiai.
Galite pasirinkti tinkamą tamsumo lygį! ST.TROPEZ gaminius galima maišyti pagal pageidavimą, kad rankos, kojos ir veidas neįdegtų per daug tamsiai.

Naudokite su skirtingais ST.TROPEZ produktais pagal jų instrukcijas. Po naudojimo nuplaukite vėsiu muiluotu vandeniu ir leiskite išdžiūti.

Description

DUAL SIDED VELVET LUXE APPLICATOR MITT

6.00